Zabezpieczenie nowego samochodu

Kupując nowy samochód zawsze marzy nam się, aby jak najdłużej pozostawał w idealnym stanie. Warunki na polskich drogach zdecydowanie temu nie sprzyjają. Dlatego warto od razu zainteresować się tematem zabezpieczenia nowego pojazdu. W nowych autach zalecamy zastosowanie zabezpieczenia hybrydowego, jest to połączenie zabezpieczeń bezbarwnymi foliami ochronnymi PPF oraz zabezpieczenie powłokami ceramicznymi reszty nadwozia. Takie zabezpieczenie gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak odpryski czy otarcia oraz nadaje ochronę lakierowi przed agresywną chemią i ułatwia codzienną pielęgnację.

Taka sama sytuacja dotyczy wnętrza pojazdu. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko brudzenia się materiałów. Bardzo ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie skór przed agresywnymi barwnikami np z dżinsu. oraz zabezpieczenie folią ochronną elementów wrażliwych na porysowanie takich jak piano black.

W ShineON Detailing specjalizujemy się w tego rodzaju usługach. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie najwyższej jakości preparatów. Usługa First Run jest bardzo kompleksowa, w jej trakcie zabezpieczone zostaje całe aut. Zabezpieczenie nowego samochodu trwa od jednego do trzech dni.

Oferowana przez nas usługa zabezpieczenia nowego auta składa się z następujących elementów:

  • Dokładne mycie samochodu
  • Usuwanie naklejek salonowych z nadwozia i szyb
  • Jednoetapowa korekta lakieru
  • Zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi opartymi o tlenek tytanu Ceramic Pro 9H
  • Maszynowe oczyszczenie szyb i nałożenie specjalnej powłoki ochronnej, która poprawia widoczność i odprowadzenie wody podczas deszczu Ceramic Pro Glass
  • Zabezpieczenie elementów zewnętrznych bezbarwnymi foliami ochronnymi PPF takimi jak zderzak, lampy, maska, lusterka, wnęki klamek drzwi
  • Detailing wnętrza zabezpieczenie wnętrza powłokami ceramicznymi takimi jak Ceramic Pro Textil, Ceramic Pro Leather
  • Zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową Ceramic Pro Glass

Zabezpieczenie Hybrydowe

Jest to połączenie produktów opartych o ceramikę oraz folii poliuretanowych ppf. Zabezpieczenie nowego samochodu metodą hybrydową uzależnione jest od wyboru powłoki ochronnej na lakier oraz ilości oklejenia elementów foliami PPF. Cena uzależniona jest od wielkości auta. W sprawie dokładnej wyceny, zachęcamy do kontaktu.

Poniżej przykład zabezpieczenia hybrydowego w tym wypadku Porsche 718 GTS