Ceramiczne zabezpieczenie lakieru

Zabezpieczenie, aby efekt był długotrwały

Wszyscy chcemy, aby efekty wszystkich wykonywanych przez nasz salon usług utrzymywały się na autach przez jak najdłuższy czas. To dlatego zabezpieczenie lakieru jest tak ważne. Jednak to nie jedyny powód, dla którego stosuje się wosk, powierzchnie kwarcowe i ceramiczne na karoserię samochodową. Trzeba pamiętać o tym, że auto poruszające się po polskich drogach narażone jest na bardzo wiele czynników. Zabezpieczenie lakieru pozwala na jego ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, zanieczyszczeniami, które atakują nasze auta przy codziennej eksploatacji agresywną chemią czy solą drogową . Nałożenie takich powłok zabezpieczających ułatwia mycie i czyszczenie samochodów, zmniejsza widoczne zużycie dzięki czemu cały czas będą błyszczące i świetnie wyglądające.

Poznaj powłoki najwyższej jakości

W celu jak najlepszego zabezpieczenia aut naszych klientów korzystamy tylko z sprawdzonych i zatwierdzonych przez czołowych producentów aut produktów. Jako pierwszy i jedyny salon detailingowy w Piasecznie i okolicach zostaliśmy licencjonowanym studiem Ceramic Pro, producenta najbardziej zaawansowanych powłok ceramicznych. Dzięki temu możemy stosować powłoki Ceramic Pro 9H. Na zabezpieczenie lakieru za pomocą takich powłok dajemy nawet pięcioletnią pisemną gwarancję.

Ceramic Pro to wielowarstwowa, przezroczysta, płynna powłoka nanoceramiczna. Po utwardzeniu technologia ta przekształca się na powierzchni w trwały, ale elastyczny szklany ekran. Ceramic Pro można opisać jako dodatkową bezbarwną powłokę o 3-krotnie większej twardości i właściwościach samoczyszczących, a także regenerujących

ŻADNA INNA POWŁOKA NIE ZAPEWNIA TAKIEGO POZIOMU hydrofobowości, OCHRONY I TRWAŁOŚCI

Po utwardzeniu Ceramic Pro ma twardość powyżej 9H. Zwykły lakier bezbarwny ma twardość od 2H do 4H. Wzrost twardości zabezpieczonej powierzchni jest ogromny. To sprawia, że jest to obecnie najtwardsza powłoka ochronna na rynku. Ceramic Pro zmniejsza podatność na drobne zadrapania lakieru bezbarwnego i działa jako warstwa ochronna. Pozwala to zachować oryginalny lakier nienaruszony.
Wszelkie zarysowania powierzchni powstałe na powłoce można łatwo usunąć za pomocą lekkiego polerowania, które nie osłabi oryginalnego lakieru. Dzięki Ceramic Pro lakier nie blaknie ani nie starzeje się dzięki ochronie przed promieniowaniem UV. Pomyśl o Ceramic Pro jako dodatkowej przezroczystej warstwie lakieru, tylko dużo twardszej. Wszystko to pozwala na większy spokój ducha i pełniejszą radość z jazdy, nawet w trudnych warunkach.

Błyszczący, gładki i samoczyszczący. Ta nanotechnologia pozwala ceramicznym nanocząsteczkom wypełnić najmniejsze pory w lakierze, co sprawia, że powłoka Ceramic Pro jest błyszcząca, gładka i wyjątkowo hydrofobowa. Ceramic Pro radykalnie obniża napięcie powierzchniowe, zmniejszając przywieranie do powierzchni zanieczyszczeń takich jak: ptasie odchody, owady, brud, smoła i farba graffiti. Woda z łatwością usuwa brud z powierzchni, otaczając go podczas spływania z powierzchni. Nazywa się to efektem samooczyszczania.
Po utwardzeniu powłoki Ceramic Pro można ją usunąć tylko poprzez polerowanie maszynowe. To stawia Ceramic Pro w kategorii samej w sobie, w porównaniu do selantów lub wosków, które szybko się rozkładają.

Dlaczego Ceramic Pro na moim Aucie

Jeśli chcesz uzyskać bezpłatną wycenę skontaktuj się z nami 500140002