Renowacja
lakieru

Profesjonalna renowacja, polerowanie i korekta lakieru.

Renowacja lakieru

Renowacja i korekta lakieru to procesy mające na celu przywrócenie oryginalnego wyglądu i blasku lakieru samochodowego. W czasie użytkowania pojazdu, lakier może ulec uszkodzeniu przez zarysowania, oksydację, zabrudzenia czy wpływ warunków atmosferycznych.

Renowacja lakieru często obejmuje usunięcie powierzchniowych zanieczyszczeń i naprawę drobnych zarysowań za pomocą specjalistycznych narzędzi i środków chemicznych. Może to obejmować polerowanie, woskowanie lub nałożenie powłok ochronnych, takich jak powłoka ceramiczna.

Korekta lakieru

Korekta lakieru jest bardziej zaawansowanym procesem, który ma na celu usunięcie głębszych defektów lakieru. Często obejmuje precyzyjne szlifowanie i polerowanie lakieru w celu usunięcia zarysowań i innych uszkodzeń, a następnie odbudowę jego gładkości i połysku.

Korzyści z renowacji i korekty lakieru są liczne. Po pierwsze, poprawiają one estetykę pojazdu, przywracając jego oryginalny blask i głębię koloru. Po drugie, te procesy mogą znacznie zwiększyć wartość samochodu, co jest szczególnie istotne przy planowanej sprzedaży. Po trzecie, renowacja i korekta lakieru mogą zapewnić dodatkową ochronę przed dalszymi uszkodzeniami, co jest istotne dla utrzymania pojazdu w dobrym stanie na przyszłość.

Dlaczego warto wykonać korektę lakieru u nas?

Dokładność
Zadbamy o najmniejszy szczegół na Twoim lakierze

Wieloletnie doświadczenie
Setki przeprowadzonych renowacji lakieru

Nieskazitelny wygląd
Przywrócimy salonowy wygląd lakieru Twojego samochodu

Odzyskanie głębi koloru
Lakier auta odzyska swoją głębie koloru

Najlepszy sprzęt
Pracujemy tylko na najlepszym, profesjonalnym sprzęcie

Najlepsze produkty
Wykorzystujemy najlepsze produkty dostępne na rynku

Zainteresowała Cię oferta?

Nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Tomasz Gąska

Ekspert ds. detailingu

Umów się na wycenę

Pakiety renowacji i korekty lakieru

Wersja PLATINIUM

Wieloetapowa korekta lakieru mająca na celu bezpieczne stałe usunięcie od 90 do 95% zarysowań, wolnym od zmatowień oraz hologramów. Zalecany dla aut mocno używanych które były niewłaściwie pielęgnowane.

Wersja GOLD

dwuetapowa korekta lakieru mająca na celu stałe usunięcie od 70 do 80% zarysowań, wolnym od zmatowień oraz hologramów. Zalecane dla aut z niewielkim przebiegiem które nie były myte na myjniach automatycznych.

Wersja SILVER

Tak zwany „one step” lakieru mająca na celu stałe usunięcie od 50 do 60% zarysowań, wolnym od zmatowień oraz hologramów. Zalecane dla aut nowych których pielęgnacja polegała na opłukiwaniu na myjniach bezdotykowych.

Renowacja lakieru a zwykła polerka

Polerowanie lakieru oferowane przez garażowych mechaników nie może być porównywane z profesjonalną korektą lakieru. W tym procesie detailingowym każdy element jest dokładnie sprawdzany i poddawany analizie przed wykonaniem polerowania. Cały zabieg trwa wiele godzin i wykonywany jest w wielu etapach. Lakier po zabiegu renowacyjnym doskonale odbija światło, ma nasycony kolor i świetnie się błyszczy. Po zwykłej polerce bardzo często pozostają hologramy, ślady po kołach polerskich. Zlecając nam wykonanie zabiegu renowacyjnego Klient może mieć pewność, że takich przykrych niespodzianek nie uświadczy.

Zamów kontakt z ekspertem

    Obserwuj nas ShineON

    Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!