Porsche Panamera

Kompleksowe czyszcenie i zabezpieczenie używanego auta

Profesjonalny auto detailing dla: Porsche Panamera

Porsche Panamera została zaprezentowana po raz pierwszy w 2009 roku na Międzynarodowej Wystawie Samochodowej w Szanghaju. Nazwa pojazdu nawiązuje do słynnego wyścigu La Carrera Panamericana.

Ten konkretny model Porsche Panamery w klasycznej czerni trafił do nas, aby skorzystać z naszych kompleksowych usług detailingowych, które obejmowały zarówno wnętrze, jak i lakier.

Przeprowadziliśmy następujące czynności:

– Przeprowadziliśmy wieloetapową renowację lakieru, usuwając drobne defekty i przywracając mu głęboki blask.

– Dokonaliśmy dokładnego czyszczenia elementów skórzanych, usuwając brudy i odświeżając ich wygląd.

– Praliśmy dywany, aby usunąć wszelkie plamy i odświeżyć ich wygląd.

– Zabezpieczyliśmy skórzane elementy powłokami Ceramic Pro Leather, które chronią je przed uszkodzeniami, plamami i starzeniem się.

– Zabezpieczyliśmy lakier powłoką Ceramic Pro 9H w wersji Titanium, zapewniającą trwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zarysowania, korozja i promieniowanie UV.

– Zabezpieczyliśmy szyby powłoką Ceramic Pro Glass, która zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami, ułatwia czyszczenie i poprawia widoczność.

– Zabezpieczyliśmy również felgi, aby chronić je przed zanieczyszczeniami, korozją i uszkodzeniami.

Dzięki naszym kompleksowym usługom detailingowym Porsche Panamera będzie prezentować się zjawiskowo zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Lakier odzyska swój pierwotny blask, wnętrze będzie czyste i odświeżone, a zabezpieczenia skór, lakieru, szyb i felg zapewnią długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami i działaniem czynników zewnętrznych.

Zamów kontakt z ekspertem

    Obserwuj nas ShineON

    Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!