Jaguar XJS

Wieloetapowa korekta lakieru z zabezpieczeniem woskiem Carnauba

Profesjonalny auto detailing dla: Jaguar XJS

Kochamy klasyki!

Jaguar XJS w kolorze Racing Green to prawdziwe ucieleśnienie stylu, elegancji i sportowej sylwetki lat 80.

W ramach renowacji lakieru postanowiliśmy przeprowadzić szczegółowy proces szlifowania papierami ściernymi. Ten krok jest istotny, ponieważ pozwala usunąć wszelkie zanieczyszczenia, zarysowania i nierówności z powierzchni lakieru, przywracając mu gładkość i równomierność.

Następnie przystąpiliśmy do zabezpieczenia lakieru w klasycznym stylu, używając naturalnego wosku carnauba. Wosk carnauba jest znany ze swoich doskonałych właściwości ochronnych i nadaje lakierowi głębię, połysk i wyjątkową ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.

Nasze doświadczenie w pracy z klasycznymi samochodami pozwoliło nam odpowiednio dobrać i zastosować właściwe produkty, aby zapewnić Twemu Jaguarowi XJS trwałe zabezpieczenie i jednocześnie podkreślić jego oryginalny urok.

Teraz Twój Jaguar XJS będzie zachwycał swoim pięknym wyglądem i przyciągał uwagę swoją elegancją i sportowym charakterem, tak jak w latach 80. Będziesz mógł cieszyć się jazdą w pełnym stylu i pewności, że Twój klasyczny samochód jest odpowiednio zabezpieczony i chroniony.

Dziękujemy za zaufanie i możliwość pracowania nad tym wspaniałym Jaguar XJS.

Zamów kontakt z ekspertem

    Obserwuj nas ShineON

    Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!