O Nas

ShineON to prawdziwe spa dla twojego samochodu, oferujące niepowtarzalną i najbardziej złożoną usługę kosmetyki samochodowej nazywanej powszechnie detailingiem.

Nasza definicja detailingu to dbałość o szczegóły i detale, które w całości tworzą niepowtarzalny i wyjątkowy obraz perfekcyjnie utrzymanego auta.

Wieloletnie dążenie do perfekcyjnego wyglądu naszych prywatnych samochodów, stałe dążenie do ideału oraz chęć dzielenia się efektami z innymi spowodowało, że usługę, jaką oferujemy nie traktujemy wyłącznie jako pracę ale przede wszystkim jako pasję i możliwość dzielenia się pięknem, które oferuje perfekcyjnie utrzymane auto.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty ShineON w naszym car spa i zobacz jak prawdziwa pasja miłośników motoryzacji zmienia wygląd Twojego samochodu w idealny, niczym nieskażony obraz.

Jesteśmy również partnerem magazynu motoryzacyjnego KMh, MALEMEN jak i wspólnie realizowanego projektu CARS & COFFEE stworzonego z czystej pasji do motoryzacji. Łączymy ludzi z ambitnym, kreatywnym, otwartym podejściem do życia, biznesu i swoich pasji. KMH MALEMEN CARS & COFFEE powstał po to, by tworzyć przestrzeń do rozmów, dyskusji, dzielenia się swoimi pasjami i doświadczeniami.

Auto detailing, ochrona i renowacja lakieru, usuwanie rys, kosmetyka samochodowa.

Prasa
Media o Nas

Certyfikaty
Certyfikaty

ShineON – pozwól zabłysnąć swojej pasji.