Cars&Cofee Events

11 sierpnia 2012

Miło nam poinformować iż oficjalnie staliśmy się partnerem wspierającym cykl imprez motoryzacyjnych Cars&Coffe.
Wszystkie samochody pokazowe będą teraz przechodziły przez nasze ręce. A nie które to prawdziwe perełki jak pokazany przez nas Nissan Juke-R. Skromnie możemy się pochwalić iż jesteśmy jedyną firmą detailingową która miała możliwość wykonania zabiegów na prototypie samochodu wartego ponad 600 000 złotych.

CARS & COFFEE to przedsięwzięcie stworzone wspólnie przez dwa wydawnictwa: ekskluzywny magazyn dla wyjątkowych i kreatywnych mężczyzn (oraz kobiet, które ich kochają…)  MALEMEN oraz magazyn KMH dla miłośników i miłośniczek pięknej i nietuzinkowej motoryzacji.

Na KMH MALEMEN CARS & COFFEE spotyka się wiele środowisk: artyści, menedżerowie, prawnicy, biznesmeni, ludzie reklamy, sztuki, kultury, mediów, samorządowcy, urzędnicy. Łączy je ambitne, kreatywne, otwarte podejście do życia, bipowstał po to, by tworzyć przestrzeń do rozmów, dyskusji, dzielenia się swoimi pasjami i doświadczeniami. Wiemy, że dla społeczności, którą stworzyliśmy takie spotkania i dyskusje są ważne. KMH MALEMEN CARS & COFFEE nie goni za sensacją, nie plotkuje, nie ekscytuje się chwilowymi modami i przemijającymi trendami. Promuje za to myślenie i rozbudza aspiracje do działania i lepszego życia, a także rozwijania pasji do motoryzacji. Społeczność KMH MALEMEN CARS & COFFEE spotyka się na cyklicznych, inspirujących spotkaniach i dyskusjach, a także specjalnych wydarzeniach organizowanych wyłącznie dla niej.

Od dziś i ty możesz stać się członkiem tego wyjątkowego klubu. Jeśli jesteś prawdziwym pasjonatem motoryzacji wejdź na stronę i zarejestruj się już dziś!