Aktualności

Renowacja dwukolorowej kierownicy

Volvo XC90 należy do aut z segmentu SUV Premium, niestety klienci zapominają iż delikatne skóry wymagają pielęgnacji. Warto rozważyć zakup profesjonalnego zestawu celem czyszczenia i zabezpieczenia skór np. zestaw Strong od Colourlocka bądź powierzyć to zadanie...

read more
Renowacja lakieru Porsche

Renowacja lakieru Porsche

Krajem pochodzenia tej 911 była Japonia. Lakier tego egzemplarza typ w stanie agonalnym i wymagał od nas bardzo agresywnego podejścia . Wykonaliśmy topową renowację lakieru rozszerzoną o szlifowanie lakieru. Całość została zabezpieczona powłoką ceramiczną opartą o...

read more
Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta

Tym razem prezentujemy wam zmianę koloru samochodu. Standardowy czarny kolor jest trochę nudny, właściciel po konsultacji z nami wybrał piękny kolor z palety KPMF Midnight Crimson Bloom który dodatkowo został zabezpieczony powłoką ceramiczną Ceramic Pro PPF&Vinyl...

read more
Porsche 718 GTS w usłudze First Run

Porsche 718 GTS w usłudze First Run

Porsche 718 GTS w usłudze First Run Nowe Porsche 718 GTS Boxster przeszło usługę w naszym studio First Run w której zabezpieczyliśmy newralgiczne elementy nadwozia foliami Xpel Ultimate Plus. Dodatkowo całe auto zyskało zabezpieczenie powłokami ceramicznymi od Ceramic Pro w pakiecie Titanium.

Porsche 718 GTS w usłudze

read more
Mercedes SL560 po pełnej korekcie

Mercedes SL560 po pełnej korekcie

Mercedes SL560 po pełnej korekcie Oto efekt rozszerzonej korekty lakieru o usuwanie struktury skórki pomarańczy z lakieru Mercedesa SL560.

Oto efekt rozszerzonej korekty lakieru o usuwanie struktury skórki pomarańczy z lakieru Mercedesa S

read more
Instalacja folii matowej Xpel Stelth

Instalacja folii matowej Xpel Stelth

Instalacja folii matowej Xpel Stelth Kolejny dzień z foliami XPEL tym razem na życzenie klienta ktory jest zainteresowany aplikacją folii STEALTH zrobiliśmy bikini maski tak aby sam mógł ocenić jej jakość. My jesteśmy pod ogromnym jej wrażeniem, z bliska w ogóle nie tłumi ziarna na lakierze i daje delikatną satyne. Na zderzaku i lampach oczywiście ULTIMATE.

Zalecamy przełączyć wideo w fullHD

Kolejny dzień z foliami XPEL tym razem na życzenie klienta ktory jest zainteresowany aplikac

read more
Instalacja bezbarwnej folii Xpel Ultimate

Instalacja bezbarwnej folii Xpel Ultimate

Instalacja bezbarwnej folii Xpel Ultimate Szukasz maksymalnej ochrony dla swojego auta? Bezbarwne folie ochronne Xpel z serii Ultimate to gwarantują.

Zabezpieczyliśmy

♦zderzak przedni

♦maskę

♦reflektory

♦progi drzwi

♦lusterka i klamki

♦przestrzeń bagażowa tylnego zderzaka

#folieochronne #stopodpryskom #ShineON

Szukasz maksymalnej ochrony dla swojego auta? Bezbarwne folie ochronne Xpel z serii Ultimat

read more
Renowacja elementów drewnianych w Audi A8L

Renowacja elementów drewnianych w Audi A8L

Renowacja elementów drewnianych w Audi A8L Czyste wnętrze to nie tylko wyprana tapicerka czy czyste skóry ale i wypolerowane elementy drewniane.

Czyste wnętrze to nie tylko wyprana tapicerka czy czyste skóry ale i wypolerowane elementy drewni

read more